Moons, Esbats & Sabbats 2020

De tijden zijn in MET: Midden-Europese Tijd.
The times are in CET: Central European Time. That is UTC+ 1 hour.

Moon, Sabbat, Esbat

Date

Volle maan: Ice Moon

Friday January 10, 20:21

nieuwe maan: Snow Moon

Friday January 24, 22:42

Imbolc (zonsondergang)

Saturday February 1, 17:07

volle maan: Snow Moon

Sunday February 9, 08:33

nieuwe maan: Death Moon

Sunday February 23, 16:32

volle maan: Death Moon

Monday March 9, 18:48

Spring Equinox

Friday March 20, 04:50

nieuwe maan: Awakening Moon

Tuesday March 24, 10:28

volle maan: Awakening Moon

Wednesday April 8, 04:35

nieuwe maan: Grass Moon

Thursday April 23, 04:26

Beltane (zonsondergang)

Thursday April 30, 20:44

volle maan: Grass Moon

Thursday May 7, 12:45

nieuwe maan: Planting Moon

Friday May 22, 19:39

volle maan: Planting Moon

Friday June 5, 21:12

Midzomer

Saturday June 20, 23:44

nieuwe maan: Rose Moon

Sunday June 21, 08:41

volle maan: Rose Moon

Sunday July 5, 06:44

nieuwe maan: Lightning Moon

Monday July 20, 19:33

Lughnasadh (zonsondergang)

Friday July 31, 21:11

volle maan: Lightning Moon

Monday August 3, 17:59

nieuwe maan: Harvest Moon

Wednesday August 19, 04:42

volle maan: Harvest Moon

Wednesday September 2, 07:22

nieuwe maan: Hunters Moon

Thursday September 17, 13:00

Autumn Equinox

Tuesday September 22, 15:31

volle maan: Hunters Moon

Thursday October 1, 23:05

nieuwe maan: Blood Moon

Friday October 16, 21:31

volle maan: Blood Moon

Saturday October 31, 15:49

Samhain (zonsondergang)

Saturday October 31, 16:53

nieuwe maan: Tree Moon

Sunday November 15, 06:07

volle maan: Tree Moon

Monday November 30, 10:30

nieuwe maan: Long Night Moon

Monday December 14, 17:16

Yule

Monday December 21, 11:02

volle maan: Long Night Moon

Wednesday December 30, 04:28

Bron: http://silvercircle.org/calendar/